AKTIV a Széna Téren

2010.04.26. 18:07

Utolsó előtti állomása az AKTIV versenysorozatának a Széna Téri Általános Iskola volt. 04. 26.án 09:00 órakor kezdték a versenyzést az első osztályos gyerekek a gyönyörűen feldíszített teremben, mint ahogy azt a galériában található képek is mutatják. Lelkesedés, győzni akarás jellemezte az osztályokat. Minden évfolyamon 3 osztály küzdött a legAKTIVabb osztály címért.

Első évfolyamon az 1/C osztály vagyis a „Vadmacskák” csapata magabiztosan szerezte meg az első helyet az A-sokat és a B-seket megelőzve. Második helyen szoros küzdelemben az A-sok „Villámok” végeztek. Másodikasoknál  a 2/A  „Mókusok” és a 2/B „Futórózsák”mérhették össze erőiket. A Mókusok a futószámokban nyújtott teljesítményükkel rendre maximum pontot szereztek, ezzel a végső elszámolásnál is ők bizonyultak jobbnak. Az egyel idősebbeknél ismét 3 osztály léphetett a küzdőtérre. Mint az elsősöknél itt is a C-seknek sikerült felülkerekedni a másik két csapaton. Tehát a harmadikas osztályoknál a „Fürge Gyík”ok nyertek, magabiztos versenyzéssel. Nem úgy mint a negyedik évfolyamon a 4/A "Solymok" tették. Szoros küzdelemben sikerült legyőzniük a 4/A "Ördögök" csapatát akik végig remekül versenyeztek. Az 5-6. évfolyamosok versenye már az A-s osztályok győzelmét hozta. Ötödikben a "Mint a Szél" csapat nyerte el a városi döntőbe való kijutást.6.ban pedig kiegyensúlyozott jó teljesítménnyel a "Repülő Mókus" csapat örülhetett a végső elszámolás során.

Gratulálunk minden továbbjutott osztálynak és jó felkészülést kívánunk a városi döntőre!